Witamy w sklepie inmed24!

Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.


Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.

Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Systemy Wysiłkowe

ASPEL CRG-601 v.601 (Cykloergometr z ekranem)

Promocja
Darmowa wysyłka
ASPEL CRG-601 v.601 (Cykloergometr z ekranem)
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 9 990,00 PLN 9 250,00 PLN netto
Stara cena: 12 900,00 PLN 11 944,44 PLN netto
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 12 900,00 PLN
Producent: ASPEL.S.A.
Status: dostępny od zaraz
Dostępność: 100 lub więcej
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis

Rehabilitacyjny cykloergometr z ekranem ASPEL CRG-601 v.601 - wykonany w nowoczesnej technologii mikroprocesorowej z wykorzystaniem 24 bitowego przetwornika analogowo-cyfrowego. Przeznaczony jest do zastosowania w rehabilitacji kardiologicznej oraz do przeprowadzania badań wysiłkowych pacjentów dorosłych oraz pediatrycznych o wzroście powyżej 140 cm w różnych placówkach służby zdrowia, m. in. w ośrodkach rehabilitacyjnych itp., w których dostęp i nadzór są ustalone przez odpowiedzialną osobę. W trakcie wysiłku prowadzony jest precyzyjny nadzór kardiologiczny nad chorym. Cykloergometr ASPEL CRG-601 może współpracować w systemach: ASTER (treningi rehabilitacyjne) oraz CARDIOTEST (badania wysiłkowe).

Nazwa rejestrowa wyrobu: Rehabilitacyjny Cykloergometr CRG200 v.601
Urządzenie wyróżnione nagrodą Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich SALMED 2024  

Micro-Brake: Inteligentne hamulce

Dzięki zastosowaniu inteligentnych rozwiązań, hamulec sterowany komputerem pokładowym, wykorzystujący kilka niezależnych czujników prędkości obrotowej, zapewnia precyzyjną i pewną regulację obciążenia.

Com-Fort: Wygoda i bezpieczeństwo

Zaimplementowany algorytm Power Automatic Regulation wykorzystujący metodę Bilinear interpolation umożliwia utrzymanie stałej mocy obciążenia w szerokim zakresie prędkości obrotowej, zapewniając komfort dla pacjenta.

Ecg-Modul: Wbudowany moduł EKG

Innowacyjne rozwiązanie umożliwia przeprowadzenie rejestracji sygnału EKG, w trybie diagnostycznym moduł przesyła sygnał z 12 standardowych odprowadzeń, a w trybie treningowym z 2 odprowadzeń.

Ips-Color: Kolorowy wyświetlacz

Umożliwia prezentację przebiegów EKG, informację o prawidłowym kontakcie elektrod EKG ze skórą pacjenta czy wyświetlanie grafiki motywującej utrzymywanie właściwych obrotów podczas testu wysiłkowego i rehabilitacji.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy